Wyniki etapu wojewódzkiego OMKK "Poznajemy Ojcowiznę" 2018 i rozdanie nagród

PDF Drukuj Email
wtorek, 13 marca 2018 16:21

Logo Poznajemy OjcowizneXXV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” w województwie pomorskim w 2018 roku rozstał rozstrzygnięty. Szczegółowe wyniki przedstawiamy w załączniku.

Do Finału Jury skierowało prace Julity Kubach, Wiktorii Walczak i Wiktorii Schella, Mateusza Klebby, Jakuba Grubby i Nikoli Lezner, Dustina Meronow oraz – zgodnie z regulaminem konkursu – jako dodatkową – pracę Grzegorza Rody.

Rozdanie nagród, dyplomów i listów gratulacyjnych odbędzie się w Gdańsku dn. 20 marca 2018 r. (wtorek), początek godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Prezydenta Miasta Gdańska na II piętrze kamienicy przy Długim Targu 39/40 (Instytut Kultury Miejskiej). Prosimy o potwierdzenie przybycia!

Za ufundowanie nagród dziękujemy darczyńcom: Panu Dariuszowi Drelichowi – Wojewodzie Pomorskiemu, Urzędowi Miejskiemu w Gdańsku, Pomorskiemu Zespołowi Parków Krajobrazowych w Słupsku, Trójmiejskiemu Parkowi Krajobrazowemu w Gdańsku i Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku.

Organizatorzy

Logo Wojewoda orzel              Logo CIiEElogo Gdansk

WOJEWODA  POMORSKI

     DARIUSZ  DRELICH


Logo parku TPK Znak pttk Logo PZespouParkowK
Poprawiony ( piątek, 23 marca 2018 18:06 )
 
free pokereverest poker revie
Wykonanie: www.BrosBit.pl